Pardavėjas – Ingrida Pastuškovienė, individualios veiklos numeris 1144920. Adresas Maironio g.2a, Ukmergė

Tropssnack – elektroninė parduotuvė esanti www.tropssnack.com


           Bendros nuostatos

Pirkimo pardavimo taisyklės-nustato asmens, įsigyjančio prekes iš https://tropssnack.com elektroninėje parduotuvėje (toliau pirkėjas) ir numato atsakomybę, pareigas ir tarpusavio teises.

Pardavėjas gali bet kada apriboti Pirkėjo teises arba visiškai panaikinti registraciją, jeigu nesilaikoma sąlygų.

  • Pirkimas ir pardavimas

Pirkimo ir pardavimo sutartis sudaroma  nuo to laiko, kada Pirkėjas užsisako prekes mūsų puslapyje. T.Y. Krepšelio sudarymas, adreso nurodymas, pasirenkamas mokėjimo būdas ir atsiskaito už sudaryta krepšelį.

Kiekviena sudaryta sutartis yra saugoma https://tropssnack.com

  • Pirkėjo teisės ir pareigos

Pirkėjas turi teises pirkti el. parduotuvėje, sutinkantis su šiomis ir Taisyklėmis ir Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Pirkėjas gali atsisakyti el. parduotuvėje suformuotos krepšelio pirkinių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, (įskaitant jeigu siuntinys pažeistas) o apie informuodamas Pardavėją per 3 dienas darbo, o tai yra nuo pristatymo dienos/prekė nekokybiška.

Pirkėjas turi/privalo sumokėti už prekių krepšelį taip pat jų pristatymą ar kitus mokėjimus jeigu šie yra įvardinti. Pirkėjas susimoka atlikdamas pavedimą naudodamasis savo banku, kurį sugeneruoja el. parduotuvė ir pateikia nuorodą.

Pasikeitus Pirkėjo duomenims, prašome nedelsiant atnaujint.

Mokėjimas skaitomas ivykdytas, kada gaunate informacinį pranešimą. Ne vėliau kaip per 24 valandas nuo paspauto mygtuko (Apmokėti). Jeigu per šį laiko tarpą, nebus gautas pavedimas, Pardavėjas turi teisę nutraukti pirkimo/pardavimo sutartį.

Pirkėjas privalo laikytis taisyklių numatytų Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

Pirkėjas pageidavimus ir visus rūpimus klausimus siunčia el parduotuvėje nurodytu elektroninio pašto adresu.

  • Pardavėjo teisės ir pareigos

Pirkėjui bandant pakenkti ar kaip kitaip pažeidžiant svetainę https://tropssnack.com

Pardavėjas gali nutraukti ar pristabdyti bet kokius veiksmus el. parduotuvėje.

Pardavėjas neterminuotam arba kuriam laikui gali sustabdyti el. parduotuvės veiklą, ir neatsako už bet kokius nuostolius Pirkėjo atžvilgiu.

Pardavėjas neatsako už nuostolius įvykus klaidoms ar kitais sistemos sutrikimais.

  • Prekių pristatymas

Kaina tiksli priklauso nuo pristatymo būdo. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas, nuo gauto  apmokėjimo. Negarantuojama, jog prekės bus pristatymos anksčiau negu nurodo pristatymo laikotarpyje. Pristatomis prekės visoje Lietuvoje. Galima pristatyti ir į Europos sajungos šalis už papildomą kainą.

Gautos prekės esant stambiems pažeidimams, nedelsiant reikia informuoti vežėją.

Pirkėjui pasirašius prieš paimant siuntą ant transporto įmonės atstovo pateikto duomenų kaupiklio ar popieriniame pristatymo  patvirtinime, sutinka su pakuotes ir jos tūriniu.

Pirkėjui perkant prekę elektroniniu būdu, pirkėjas sutinka su sąlygomis.

Pristačius siuntą nuorodytu adresu, tai yra laikoma Pirkėjui perduota. Jeigu planuojamą dieną prekės yra nepristatomos prašome susisiekti su Pardavėju. Kitu atveju pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, už prekių vėlavymą ar nepristatymą.

Informacija ir pranešimus siunčiamas anketoje nurodytu elektroniniu pašto adresu.

Pirkėjas  už prekes atsiskaito per sistemą Paysera.lt Viena saugiausių ir sparčiausių atsiskaitymo sistemų. Vartotojai yra apsaugoti, nuo duomenų praradimų ar vagysčių.

Užsakymai priimami kiekvieną dieną. Bet siunčiami darbo dienomis.

Elektrotines sąskaitos faktūros

  • Prekių grąžinimas

Jeigu jūsų užsakymo metu gautos nekokybiškos prekės, grąžinamos nepraplėštos ir originaliose pakuotėse ir kartu susiją dokumentai. (Pridėti kartu pirkimo dokumentą)

Pardavėjas nepriima grąžinamos prekės jeigu pirkėjas ją vartojo/naudojo/sugadino.

Pirkėjas apmoka grąžinimo išlaidas, jeigu ir prekė brokuota.

  • Atsakomybė
  • Duomenų tvarkymas

Mygtuko paspaudimas (Apmokėti) Pirkėjas sutinka pateikti Pardavėjui asmens duomenis ir neprieštarauja, jog Pardavėjas tvarkytų Pirkėjo identifikavimo, sutarčių sudarymo,  vykdymo internetinės prekybos rinkodaros tikslais.

Paspaudus mygtuką (Apmokėti) Pirkėjas turi teisę  atsisakyti pateikdamas savo duomenis, bet suprantantis duomenys yra reikalingi identifikuoti Pirkėją, jų neivykdžius nebus vykdoma sutartis.

Užtikrinant geresnį bendradarbiavimą, bei sužinant visas naujoves iš  https://tropssnack.com asmens duomenis rinkodaros tikslais išreiškia sutikimą užsisakant naulienlaiškį.

Asmuo bet kada gali atšaukti  naujienlaiškio gavimą parašęs į tropssnack@gmail.com 

Asmenys neturintys 16 metų, negali pateikti savo duomenų mūsų el. parduotuvėje, įskaitant gavus leidimą iš savo tėvų ar globėjų sutikimą.

Kas yra slapukai kam jie naudojami- tai tekstinis failas, kurį įdiegia interneto svetainė į Jūsų kompiuterį ar mobilaus prietaiso naršyklėje. Tad sekantį kartą apsilankius, Jus sistema jau pažins.